Аптека госпитальных препаратов

Роль хіміотерапіїї у лікування злоякісних новоутворень Хіміотерапія –однин з головних компонентів лікування злоякісних новоутворень.
Юлія Волкова перемогла рак Співачка наважилася розповісти про перенесену хворобу.

Екс-солістка групи "Тату", а нині сольна виконавиця Юлія Волкова, перемогла рак щитовидної залози. Вона дізналася про страшний діагноз практично випадково. Це сталося чотири роки тому —Юлія просто вирішила пройти обстеження.
 Андрій Гайдулян повертається до звичайого життя, поборовши страшну хворобу Андрій Гайдулян, відомий глядачам за серіалами «Універ» і «СашаТаня», майже рік бореться зі страшною недугою - у актора виявили онкологічне захворювання.
Популярний чеський співак Карел Готт повідомив, що вилікувався від раку Співак має надію повернутися на сцену в тій формі, в якій його звикли бачити його шанувальники. Готт лікувався в одній з лікарень Праги.
Гравець, який переміг рак, знову повертається у футбол Болгарський футболіст Стиліян Петров переміг рак і має намір допомогти своїй команді повернутися в прем'єр-лігу в наступному сезоні після чотирирічної перерви.